Par mums

Cilvēces vēsture ir pilna ar mūsu senču sapņiem par lidojumu debesīs. Arī antīkās pasaules laikos, kad Ikars mēģināja lidojumu ar saviem vaska spārniem – cilvēka apņēmība izbaudīt putna lidojuma brīvību kļuva skaidrāka nekā jebkad un tikai kopš 19.gs. beigām, ar pirmo veiksmīgo gaisa balona lidojumu šis sapnis kļuva sasniedzams! Gaisa balonu dizains un tehnoloģijas ir būtiski mainījušās kopš tā izgudrošanas, toties pats piedzīvojums ir palicis nemainīgi unikāls. Uzticoties dabas spēkam vējam, sajust adrenalīnu un ieraudzīt neredzēto! Šo piedzīvojumu izbaudīt piedāvā mūsu komanda.

LIDOJUMI AR GAISA BALONIEM

Piedzīvojums sajust brīvību

Šī aizraujošā spēle starp fiziku un cilvēka izdomu ir veidojusi piedzīvojuma garšu pārvarēt zemes pievilkšanas spēku – uzlidot augstāk un sajust brīvību! Vai spēj tam pretoties? Pacelies debesīs ar mums!

GAISA BALONI

STĀSTS, KURU VEIDOJAT JŪS

Piedzīvot neparasto brīvības sajūtu, viegli lidojot, kopā ar vēju, pāri koku galotnēm raugoties gleznainajās Latvijas ainavās. Tavs sapnis sajust šo lidojuma brīvību ir tepat!

CAA licence

Esam Civilās Aviācijas Aģentūrā reģistrēts komerclidojumu veicējs.

Apdrošināšana

Visi pasažieri tiek apdrošināti atbilstoši Eiropas Savienības un aviācijas prasībām

Pieredze

Esam viena no pieredzējušākajām komandām lidojumos ar gaisa baloniem.

Galerija

Piedzīvo spilgtas emocijas

Atsauksmes

{

20. jūlija lidojums bija brīnišķīgs! Bija patiess prieks lidot augstu debesīs, redzēt lejā tik bezgala skaistas ainavas un vērot pilotes un komandas pārliecinošo, saliedēto darbu. Lidojums bija aizraujošs, bet interesanti arī vērot visu lidojuma sagatavošanas procesu pirms un pēc nolaišanās. Šāds piedzīvojums ir tā vērts, lai ziedotu arī 2 agros rītus, kad pirmais saullēkts tomēr rādīja, ka lidojums jāpārceļ uz citu dienu. Liels paldies pilotei Ievai un visai komandai par profesionalitāti un saliedētu darbu! Jūs esat malači! Lai jums vienmēr ir pareizās gaisa straumes!

{
Silvija Mekša
Atsauksme no Google
{

Positive: Professionalism, Quality, Responsiveness

Bija prieks lidot ar Ievu! Viss bija ļoti labi. Nevienā brīdī nebija bail. Redzējām dzīvniekus, dabu. Satriecoša pieredze!

{
Lubova Belokurova
Atsauksme no Google